ТОВ «Північний Альянс»

ПОВІДОМЛЕННЯ, ЩОДО ЗМІНИ ЦІНИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ СПОЖИВАЧІВ
 
 
Повідомлення
Щодо зміни ціни електричної енергії для споживачів, які розраховуються за цінами визначеними в договорах про постачання електричної енергії споживачу, укладеними за результатами проведених процедур закупівель в системі «Прозоро».
У відповідності до вимог п.4 ч.3. ст.57 Закону України «Про ринок електричної енергії», п.3.2.4. і підпункту 21 п.5.2.2. «Правил роздрібного ринка електричної енергії» (ПРРЕЕ) та умов «Договору про постачання електричної енергії споживачу» щодо необхідності повідомлення споживачів про зміни умов договору, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІВНІЧНИЙ АЛЬЯНС» повідомляє Вас про те, що у відповідності до статистичних даних та аналізів, отриманих з офіційного сайту Державного підприємства «Оператор ринку» WWW.OREE.COM.UA, середньозважена ціна, прогнозний тариф купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН) постійно змінюється.
Також очікується зміна (коливання) вартості ціни закупівлі електричної енергії на сегментах ринку в наступному розрахунковому періоді, тобто в серпні 2022 року.
Оскільки фактична закупівельна вартість електричної енергії формується в процесі проведення торгів на ринку та стає відомою після оприлюднення їх результатів, фактичне значення середньозваженої ціни купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН), у разі її збільшення, буде доведене шляхом направлення повідомлень про зміну ціни товару у відповідності до умов укладених договорів про постачання електричної енергії та додаткових угод про зміну ціни товару.
 
Також повідомляємо, що відмова зміни ціни електричної енергії в порядку передбаченому умовами договору розцінюється як порушення умов діючого договору.
Крім того повідомляємо, що споживачі мають право припинити дію договору, якщо вони не погоджуються із новою ціною, а постачальник електричної енергії має право розірвати договір у разі недотримання споживачами умов договору, в тому числі стосовно зміни ціни.
 
Керівництво ТОВ «ПІВНІЧНИЙ АЛЬЯНС»

Дата публікації: 2022.07.04