ТОВ «Північний Альянс»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 

Звертаємо Вашу увагу, що з 11.06.2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII (далі – Закон), згідно умов якого розпочався процес реформування електроенергетичної галузі в Україні. Згідно з Положеннями Закону, а саме пунктом 13 розділу ХVІІ Прикінцевих та перехідних положень, електропередавальні організації (обленерго) до 11.12.2018р. здійснюватимуть постачання та передачу електричної енергії місцевими локальними мережами, а з 11.12.2018р. за ними залишається тільки функція розподілу електричної енергії.
Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Закону здійснювала постачання електричної енергії електропередавальна організація (обленерго), мають обрати собі  електропостачальника та укласти з ним «договір постачання електричної енергії споживачу» не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності Закону (тобто до 11.12.2018р.). При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі у порядку, визначеному «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312. У разі не обрання споживачем (крім побутового та малого непобутового споживача) нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Закону (до 11.12.2018р.) постачання електричної енергії такому споживачу впродовж не більше 90 днів буде здійснюватися Постачальником «останньої надії» відповідно до статті 64 Закону, який буде визначений за рішенням
Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу. При цьому тарифи на послуги постачальника «останньої надії» будуть значно вище роздрібного тарифу постачальника електричної енергії.


НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

1. Наявність діючого договору на постачання електричної енергії з електропередавальною організацією (обленерго);

2. Відсутність заборгованості перед електропостачальною компанією;

 


ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1. Укласти договір купівлі-продажу електричної енергії
 
2. Оформити необхідні довідки та документи для зміни постачальника.
 
Для оформлення документів необхідно:
- Копія свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.
- ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до умов договору про постачання електричної енергії споживачу
- ОБСЯГИ очікуваного споживання електричної енергії
 
3. Направити на адресу чинного електропостачальника повідомлення про зміну постачальника. 


Замовити послугу